Mehmet Ozan KARAÇALI

Tasarlayacağımız web siteniz ile Dijital Dünya’ya ilk adımınızı atın. Ve bu sayede marka bilinirliğinizi daha fazla kitleye ulaştırın.

Gelişen Dijital Dünya artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olmuş durumda. Artık işletmenizi daha fazla kitleye duyurabilmek için web sitesi açmanız gerekmektedir. Bizi tercih ederek sizde hayalinizdeki web sitesine kavuşabilirsiniz, ve bu sayede işletmenizi daha fazla kişiye duyurabilirsiniz. 

Biz Web Tasarım olarak WordPress altyapısını kullanmaktayız. WordPress altyapısı kullanarak profesyonel web site tasarımlarını çok kısa bir sürede hazırlayıp müşterilerimize sunabilmekteyiz. 

Neden WordPress Tercih Ediyoruz?

01. Ücretsiz

WordPress'in güzellikleri saymakla bitmez, ama en güzel kısmı ücretsiz olmasıdır.

02. Esnek

WordPress, kullanıcılarının taleplerini esnek bir çerçeve ile karşılar. Yani basit bir şekilde sürükle bırak mantığı ile çalışır.

03. İşlevsel

WordPress, içerisinde çok fazla eklenti barındırmaktadır. Dolayısıyla WordPress kullanmanın en büyük avantajlarından biri çok çeşitli eklentilerin olmasıdır.

04. Tasarım / Tema

WordPress içerisinde binlerce birbirinden güzel tema bulunmaktadır. Böylece, içerisinden bir tema seçip kolayca kurabilirsiniz.

05. Kolay Yedekleme

WordPress'in bir diğer önemli özelliği ise kolay yedeklenebilir olmasıdır. Yedekleme seçeneğini kullanarak sitenizi kolayca yedekleyebilirsiniz

06. Güvenlik

WordPress, güvenlik ön planda tutularak geliştirilmiştir. Sık sık yayınladığı güncellemeler ile sitelerin güvenliğini sağlamaktadır.

07. SEO Uyumluluğu

WordPress, tamamen SEO dostu bir içerik platformudur.

08. Duyarlı Tasarım

Duyarlılık Google sıralaması için oldukça önemlidir, ve bu sebeple sitenizin herhangi bir cihazda sorunsuz görüntülenmesi gerekmektedir. WordPress , çeşitli duyarlı tema tasarımları sunar.